כדורגל חופים  |   rss עדכונים בRSS
 
חיפוש
באתר Google  
Ashkelon-News
 
 
 
חדשות באשקלון | אשקלון ניוז > חדשות באשקלון > צפייה בכתבה
 

אשקלון: חדרי לידה ממוגנים נחנכו היום בבית החולים ברזילי בסיוע של הקרן לידידות בראשות הרב יחיאל אקשטיין ומשרד הבריאות, נחנכו חדרי הלידה הממוגנים והמרחב המוגן לפגים בשעת חירום, בבית החולים ברזילי  0 תגובות  

שלומי לוי

הגדל פונט
הקטן פונט
היום (חמישי), נחנכו חדרי הלידה הממוגנים והמרחב המוגן לפגים בשעת חירום במרכז הרפואי ברזילי באשקלון, בנוכחות הרב יחיאל אקשטיין נשיא הקרן לידידות, הרב יצחק כהן סגן שר האוצר, ח"כ אבי דיכטר יו"ר ועדת חוץ וביטחון, איתמר שמעוני ראש העיר אשקלון ומר תומר גלאם המשנה לראש העיר, הרב משה הבלין רב העיר קריית גת ומכובדים נוספים.
 
המרכז הרפואי "ברזילי" ממוקם בקרבת הגבול עם רצועת עזה ופרט לפעילותו הרפואית העניפה והרבה ל- 500,000 תושבים בשגרה, מהווה נקודת פינוי וטיפול לכל נפגעי הקסאמים באזור וכן לנפגעי כוחות הביטחון שנלחמים בחלק הצפוני של גזרת עזה.
 
בית החולים עצמו נמצא בפני איום אסטרטגי וחשוף לפגיעת טילי קסאם וברובו אינו ממוגן, ולכן בעתות חירום נאלצים להעביר חלק מהמאושפזים, בעיקר את החולים הסיעודיים, היולדות, הפגים והילדים, למקומות ממוגנים, חלקם מאולתרים על מנת לטפל בהם.
 
בכלל זה נמצאות הנשים שיולדות גם ברעום התותחים והצוות המטפל בהן.
 
היום נחנכו 3 חדרי לידה ממוגנים ומרחב ממוגן לפגים בשעת חירום, שהוקמו בסיועה האדיב של הקרן לידידות בראשותו של הרב יחיאל אקשטיין ומשרד הבריאות.
 
חדרי הלידה הממוגנים יאפשרו להעניק מענה הולם וטיפול רפואי מיטבי ליודות באזור, גם בעיתות לחימה, תוך הגנה עליהן ועל התינוקות הרכים, כמו גם על הצוות המטפל.
 
ד"ר חזי לוי מנהל המרכז הרפואי סקר את הפעילות הרבה בבניית תשתיות ממוגנות בבית החולים (חדר מיון, חדרי ניתוח, מחלקת ילדים, מחלקות טיפול נמרץ ועוד) והודה לשר דיכטר על מעורבותו הרבה וכמובן תודה נרגשת לקרן לידידות ולרב יחיאל אקשטיין על סיוע ארוך שנים לבית החולים ברזילי (סיוע גם בהקמת מכון ה-MRI בביה"ח). "מטרתנו היא להביא רפואה מתקדמת ונגישה גם לאזור זה, כי לתושבים מגיע!!"  כך הדגיש ד"ר לוי בדבריו.
פורסם לראשונה ביום חמישי, 22/9/2016
 
  תגובות
טרם נכתבו תגובות לכתבה זו
  טקס חנוכת חדרי הלידה ממוגנים בבית החולים ברזילי.
 
טקס חנוכת חדרי הלידה ממוגנים בבית החולים ברזילי.
 
 
 
 
Fuxie.co.il
rss RSS | תנאי שימוש | מי אנחנו | שרות SMS | צור קשר | פרסום באתר
כל הזכויות שמורות לאשקלון-ניוז © 2006
www.Ashkelon-News.co.il
Fuxie.co.il