כדורגל חופים  |   rss עדכונים בRSS
 
חיפוש
באתר Google  
Ashkelon-News
 
 
 
חינוך באשקלון | אשקלון ניוז > חינוך באשקלון > צפייה בכתבה
 

אשקלון: טקס השבעה לשלוחת השוחרים של אורט אפרידר ברחבת בית הספר 'אורט אפרידר' באשקלון, ערכו טקס השבעה של 21 שוחרים צעירים, אשר הפכו באופן רשמי, לחלק בלתי נפרד מהמערך הטכני של חיל האויר  0 תגובות  

שלומי לוי

הגדל פונט
הקטן פונט
ביום שני (12.10.15) הפכה רחבת בית הספר 'אורט אפרידר' לרחבת מסדרים חגיגית ומרשימה, במסגרת טקס השבעה של 21 שוחרים צעירים אשר הפכו באופן רשמי לחלק בלתי נפרד מהמערך הטכני של חיל האוויר.
 
הטקס נערך במעמד ראש מינהל חינוך ותנו"ס, אבי קמינסקי, מפקד אגף פלדה כחולה, רס"ן יוסי פרץ, מפקד השלוחה, סמ"ר דולב גבריאל ומנהלת בית הספר, דבורה בוסקילה.
 
אל רחבת המסדרים עלו תלמידי שכבות יא' ו-יב' לקבל בדגלנות מרהיבה את פניהם של השוחרים הצעירים, תלמידי שכבה י', שנכנסו בצעידה צבאית.
 
השוחרת, רווית קוגן, ביצעה את השיר 'מכתב לאחי' ומיד אחריו הגיעה השבועה וחשיפת הכותפות שהותירו את ההורים הנרגשים גאים ובעיקר דומעים.
 
מיד עם תום שירת התקווה זרקו בני הנוער לובשי המדים את הכומתות. הטקס התקיים במסגרת פעילותה של השלוחה הייחודית של בית הספר הטכני של חיל האוויר הפועל בשנים האחרונות ב'אורט אפרידר'.
 
ראש העיר, איתמר שמעוני, שלח את ברכתו לתלמידי השכבה והדגיש את החשיבות של השירות המשמעותי בצה"ל, דווקא בימים אלו. בנוסף, איחל להם ראש העיר הצלחה רבה בשרותם הצבאי ואמר כי הוא משוכנע שהם יביאו כבוד וגאווה לעיר.
 
מנהלת ביה"ס, דבורה בוסקילה: "טקס ההשבעה הינו הגושפנקא להצטרפותכם למערך האדיר של חיל האוויר. אתם הופכים לחלק בלתי נפרד מעליונות טכנולוגית וערכית של חיל הניצב בקדמת הבמה העולמית. צעדו בגאווה בין כותלי בית הספר ומחוצה לו. מסגרת זו הופכת אתכם ליחידים וייחודיים בבית הספר, בעיר ובכלל. זכרו כי לא המדים לבדם מביאים את הכבוד והערכה, אלא התנהגותו של לובש המדים".
פורסם לראשונה ביום רביעי, 21/10/2015
 
  תגובות
טרם נכתבו תגובות לכתבה זו
  מתוך טקס ההשבעה לשלוחת השוחרים של אורט אפרידר.
 
מתוך טקס ההשבעה לשלוחת השוחרים של אורט אפרידר.
 
 
 
 
Fuxie.co.il
rss RSS | תנאי שימוש | מי אנחנו | שרות SMS | צור קשר | פרסום באתר
כל הזכויות שמורות לאשקלון-ניוז © 2006
www.Ashkelon-News.co.il
Fuxie.co.il