כדורגל חופים  |   rss עדכונים בRSS
 
חיפוש
באתר Google  
Ashkelon-News
 
 
 
חינוך באשקלון | אשקלון ניוז > חינוך באשקלון > צפייה בכתבה
 

אשקלון: ערב הצדעה לאנשי החינוך  ערב הצדעה והוקרה למפקחות, מנהלים ועובדי מינהל החינוך בעיר, התקיים בבית העם באשקלון, במעמד ראש העיר, חברי מועצה ובכירים באגף החינוך  0 תגובות  

שלומי לוי

הגדל פונט
הקטן פונט
בבית העם באשקלון, התקיים ערב הצדעה והוקרה למפקחות, מנהלים ועובדי מינהל החינוך בעיר, במעמד ראש העיר, איתמר שמעוני, המשנה לראש העיר, יורם שפר, סגן ראש העיר, אפי מור, חבר המועצה והממונה על החינוך, הרב יעקב אביטן, חברת המועצה והממונה על החינוך הבלתי פורמלי, מיריי אלטיט, ראש מינהל חינוך ותנו"ס, אבי קמינסקי, מנהל אגף החינוך, יצחק בריגה, מנהל אגף תרבות, נוער וספורט, נמרוד גלנטה, מנהלי בתי הספר בעיר, יו"ר הסתדרות המורים במחוז דרום, דוד מנצור, וצוות מינהל החינוך.
 
הערב, המתקיים מידי שנה, הוקדש גם למנהלים ולמנהלות שפרשו השנה ממערכת החינוך העירונית: מנהל האולפנא, הרב גדעון בשן, מנהלת 'אורט אפרידר', אסתר אורן, מנהלת 'אומנויות', ציפי גולן, מנהלת נוף ים א', מיכל טייר , מנהלת 'נווה דקלים', שרה אילן, מנהלת 'כוכב הצפון', מלי כהן, מנהלת מתי"א, נשה פינס, מנהלת אשכול פיס, תמי סלע ומנהל מחלקת הספורט לשעבר בעיריית אשקלון, שמעון בן דוד.
 
ראש העיר, איתמר שמעוני: "הפתרון לימים הקשים שאנו עוברים, נמצא אצלכם, המנהלים, בחינוך שאתם מקנים לילדינו. חינוך לכך שלא יגיעו עם סכינים לבית הספר. תפקידנו וחובתנו לטעת בהם תחושת ביטחון מקסימלית. אני רוצה בערב זה, להודות למנהלים ולשותפיי לדרך על כך שאתם מסייעים לנו לעשות את המהפכה בחינוך בעיר. אני גאה בכם. יש לנו עוד המון עשייה בתחום ולא נרפה עד שנעניק לילדינו את החינוך הטוב ביותר״.
 
חבר המועצה והממונה על החינוך, הרב יעקב אביטן: "אתם עושים עבודות קודש עם התלמידים. יחד איתם הצלחתם להגיע לאחוזי בגרות גבוהים ויפים, תמשיכו כך. אנו נמצאים בערב ראש חודש ואני רוצה לברך אתכם בברכת חודש טוב, מבורך ושקט".
 
ראש מינהל חינוך ותנו"ס, אבי קמינסקי: "אנו נמצאים בתקופה קשה במדינת ישראל וזאת שעת מבחן לחינוך. אני סומך את ידי על כל מנהל שיושב כאן ושותף מלא לעשייה החינוכית שלנו ביחד, המפתח לחינוך נמצא אצלכם. הפקדנו בידיכם ובידי המורים את השרביט לחינוך אמיתי".
 
מנהל אגף החינוך, יצחק בריגה: "כמידי שנה אנו עורכים אירוע זה כמסורת להגיד לכם תודה , במיוחד על שנת הלימודים, שנפתחה בצורה ראויה, מסודרת וללא תקלות".
 
יו"ר הסתדרות המורים במחוז דרום, דוד מנצור: "העיר אשקלון עושה המון ומקרבת את התלמידים לחינוך ואתם המנהלים אחראים על כך. אני מאחל למנהלים הפורשים בהצלחה, תמשיכו לעשות חיל ולהגשים את משאלותיכם לטובה. לכם המנהלים הנכנסים אני רוצה לאחל המון הצלחה".
 
בתוך כך, במסגרת ערב ההצדעה תוכננה להתקיים הופעתו של הסטנאדפיסט שבי זרעיה שהוזמן מבעוד מועד, אך בעקבות ההסלמה במצב הביטחוני, הורה ראש העיר לבטל את ההופעה.
 
"אני מבין את חשיבתו של הערב, אך זה לא הזמן למופע קומי, שעה שאזרחים נרצחים ברחבי הארץ ומצב הרוח הלאומי ירוד".
פורסם לראשונה ביום רביעי, 21/10/2015
 
  תגובות
טרם נכתבו תגובות לכתבה זו
  ערב הצדעה לאנשי החינוך באשקלון.
 
ערב הצדעה לאנשי החינוך באשקלון.
 
 
 
 
Fuxie.co.il
rss RSS | תנאי שימוש | מי אנחנו | שרות SMS | צור קשר | פרסום באתר
כל הזכויות שמורות לאשקלון-ניוז © 2006
www.Ashkelon-News.co.il
Fuxie.co.il