כדורגל חופים  |   rss עדכונים בRSS
 
חיפוש
באתר Google  
Ashkelon-News
 
 
 
חינוך באשקלון | אשקלון ניוז > חינוך באשקלון > צפייה בכתבה
 

אשקלון: גן אודם ישודרג ויעבור למבנה חדש בתום סיור של ראש עיריית אשקלון בגן אודם, בשכונת אפרידר, הוחלט: הגן ישודרג והילדים יעברו למבנה חדש בתוך חצי שנה  0 תגובות  

שלומי לוי

הגדל פונט
הקטן פונט
הבוקר (שני) סייר ראש העיר בגן 'אודם' בשכונת 'אפרידר' על מנת לעמוד מקרוב אחר הליקויים במקום. בסיור נכחו גם סגן ראש מינהל החינוך, יובל זוזט, מנהלת מחלקת אחזקת מוסדות חינוך, גלינה בראון, מנהלת גני הילדים, ליז כהן, מנהלת אגף השירות העירוני, אוסנת אלעזרא וצוות הגן.
 
הסיור התקיים בעקבות תלונות של הגננות וההורים על מצבו הפיזי של הגן בו לומדים 12 ילדים מעוכבי התפתחות ובסיומו הורה ראש העיר על שדרוג הגן הקיים ומעבר למבנה חדש בתוך חצי שנה. השדרוג יכלול דשא סינטטי בגן המשחקים ובחינת פתרונות הצללה וגידור אטום. המבנה החדש שיוקם ייבנה בסטנדרטים גבוהים, יותאם לצרכי ילדי הגן ויכלול את ציוד חדיש ומתקדם.
 
בשל מיקומו של הגן, מתחת לבניין מגורים, סובלים הילדים מפסולת שמושלכת לעיתים על ידי הדיירים בבניין. לפיכך, הורה ראש העיר להגביר את האכיפה נגד משליכי הפסולת במקום.
 
ראש העיר, איתמר שמעוני: "כפי שעשיתי בגני הילדים ברחבי העיר אני מתכוון לעשות גם בגן 'אודם'. כבר בימים הקרובים נשדרג להם את המבנה הקיים, כדי שיוכלו ליהנות ממנו בזמן שאנו בונים להם גן חדש, אליו יעברו בעוד חצי שנה. זה מגיע להם".
 
בתוך כך, סיפר ראש העיר על החלטתו, לפיה במהלך שנת 2016, משטחי חול בכ-14 גני ילדים ברחבי העיר, יוחלפו במשטחי גומי או בדשא סינטטי במטרה למנוע מזיקים ולשמור על היגיינת ילדי הגן.
פורסם לראשונה ביום שני, 02/11/2015
 
  תגובות
טרם נכתבו תגובות לכתבה זו
  ראש עיריית אשקלון, איתמר שמעוני, בסיור בגן אודם.
 
ראש עיריית אשקלון, איתמר שמעוני, בסיור בגן אודם.
 
 
 
 
Fuxie.co.il
rss RSS | תנאי שימוש | מי אנחנו | שרות SMS | צור קשר | פרסום באתר
כל הזכויות שמורות לאשקלון-ניוז © 2006
www.Ashkelon-News.co.il
Fuxie.co.il