כדורגל חופים  |   rss עדכונים בRSS
 
חיפוש
באתר Google  
Ashkelon-News
 
 
 
חינוך באשקלון | אשקלון ניוז > חינוך באשקלון > צפייה בכתבה
 

אשקלון: הפנינג חוגים עירוני ראשון מסוגו במסגרת ההפנינג יוצגו כלל החוגים בחינוך הבלתי פורמאלי באשקלון באופן פרונטלי להורים ולילדים. כמו כן, תופק חוברת ראשונה מסוגה שתאגד את כל המידע  0 תגובות  

שלומי לוי

הגדל פונט
הקטן פונט
ביום שלישי, 30.8.16, ייערך לראשונה באשקלון הפנינג חוגים ענק שיציג לתושבי העיר את כלל החוגים הקיימים במסגרת החינוך הבלתי פורמאלי בעיר.
 
ההפנינג יכלול גם פעילויות לילדים, סדנאות יצירה ובמות שיציגו את מיטב להקות המחול, קבוצות הספורט ולהקות השירה.
 
זה המקום לציין כי בשנת הלימודים האחרונה הוכפל מספר הילדים המשתתפים בחוגים בעיר, הוקמו שלושה מרכזי מוזיקה לצד הקונסרבטוריון העירוני, הוקם מערך צהרוני בתי הספר ולמעלה מ-2,200 ילדים השתתפו בצהרוני גני הילדים ו-8,800 ילדים נהנו ממערך קייטנות החגים והקיץ.
 
כמו כן, בשנה האחרונה הגדילו תנועות הנוער את מספר החניכים בהם ב-700.
 
בנוסף, בימים אלה שוקדים באגף תרבות, נוער וספורט על הפקת חוברת ראשונה מסוגה בעיר שתאגד את מערך החוגים והפעילויות: מחול, תיאטרון, מוזיקה, ספורט, תנועות נוער, מועדוני נוער ותכניות התנדבות, ספורט, חוגים לילדים עם צרכים מיוחדים, פעילות גיל הזהב, גיל הרך, תכניות השכלה, טכנולוגיה, לימודי שפות, תכניות העשרה ופנאי ועוד.
 
מיד עם תחילת שנת הלימודים יקיימו המתנ"סים בעיר יריד חוגים פרטני בבתי הספר היסודיים ובבתי הספר העל יסודיים יתקיימו ימי מוקד מיד לאחר החגים.
 
ראש העיר, איתמר שמעוני: "בשנתיים האחרונות קרו דברים טובים מאוד בחינוך הבלתי פורמאלי בעיר והתושבים מרגישים את זה במגוון העשיר של החוגים והפעילויות שמוצעות לילדיהם כהמשך למסגרת החינוך הפורמאלית. אנחנו לקראת מהפכה גם בתחום הנגשת המידע על מנת שכל הורה והורה באשקלון יתוודע בצורה המלאה ביותר לכל מה שמוצע לו, כך הוא יידע לעשות את הבחירה הנכונה ביותר לילדיו".
 
חברת המועצה הממונה על החינוך הבלתי פורמאלי, מיריי אלטיט: "במסגרת החינוך הבלתי פורמלי יכולים ילדינו לרכוש לעצמם תחביבים ותחומי עיסוק רבים, בהתאם לנטיותיהם ולכישרונותיהם. אנו בשאיפה מתמדת להגברת המודעות לטיפוח תרבות שעות הפנאי מתוך ההבנה כי איכות החיים שלנו ותרבות הקהילה בה אנו חיים, קשורים קשר הדוק לאופן בו אנו מעצבים את שעות הפנאי שלנו ומנצלים אותן להתרגעות גופנית ורוחנית. האגף לחינוך בלתי פורמלי שם לו למטרה להנגיש את המידע בתחום תרבות הפנאי באמצעים שהולמים את רוח התקופה ולכן אנו מעמידים בימים אלה את הכלי האולטימטיבי עבור צרכני תרבות הפנאי בעיר תוך שימת דגש על הצגת אינפורמציה מהימנה, נגישה, עדכנית ודינאמית. אני רוצה להודות לכל השותפים שלנו לדרך שסייעו באיסוף המידע ובהנגשתו באופן מיטבי לתושבי העיר".
 
מנהל אגף תרבות, נוער וספורט, נמרוד גלנטה: "גילנו לאורך הזמן שנושא הפצת המידע בכלל החינוך הבלתי פורמאלי צריך להיות מובנה יותר. הציבור לא יודע כמה מגוונת הפעילות, מהו מרחב האופציות ומהי הפריסה העירונית של מערך הפעילות. איחדנו בחוברת אחת, שתהיה דיגיטלית, את כלל המסגרות והגענו למעלה מ-800 מסגרות חוגים, צהרונים, אגודות, תנועות נוער וכו'. יריד החוגים העירוני נועד לאפשר לציבור להכיר את המגוון הנרחב ולבחור, ההורים עם הילדים, את הפעילות המתאימה ביותר לילדיהם".
פורסם לראשונה ביום חמישי, 11/8/2016
 
  תגובות
טרם נכתבו תגובות לכתבה זו
  אשקלון: הפנינג חוגים עירוני ראשון מסוגו
 
אשקלון: הפנינג חוגים עירוני ראשון מסוגו
 
 
 
 
Fuxie.co.il
rss RSS | תנאי שימוש | מי אנחנו | שרות SMS | צור קשר | פרסום באתר
כל הזכויות שמורות לאשקלון-ניוז © 2006
www.Ashkelon-News.co.il
Fuxie.co.il