כדורגל חופים  |   rss עדכונים בRSS
 
חיפוש
באתר Google  
Ashkelon-News
 
 
 
חדשות באשקלון | אשקלון ניוז > חדשות באשקלון > צפייה בכתבה
 

אשקלון: גן משחקים מחודש נחנך בשכונת ברנע  גן משחקים מחודש ע"ש ניסים ברזילי ז"ל, נחנך ברחוב גדעון בן יואש, בשכונת ברנע. הגן עבר שדרוג מקיף והותקנו בו מתקני משחק חדשים ומתקדמים  0 תגובות  

שלומי לוי

הגדל פונט
הקטן פונט
אמש (שלישי) נערך טקס חנוכת גן המשחקים המחודש, ע"ש ניסים ברזילי ז"ל, ברחוב גדעון בן יואש, במעמד ראש העיר, איתמר שמעוני ובני משפחת ברזילי.
 
בטקס נכחו גם מ"מ ראש העיר, אפי מור, המשנה לראש העיר, מישל בוסקילה, המשנה לראש העיר, יורם שפר, חברי המועצה, משה אטיאס, יוחאי יפרח וריקי שי, עובדי מינהל תפעול ובני המשפחה, בהם חבר המועצה לשעבר, איתן קסנטיני. ניהול הטקס בוצע ע"י המחלקה לפרויקטים ואירועים עירוניים בניהולה של אסנת שובל באגף לתאום מערכות עירוניות.
 
גן המשחקים, שעבר שדרוג מקיף לאחרונה, נקרא מזה שנים על שמו של ניסים ברזילי ז"ל, מי שהיה מוותיקי העיר אשקלון וחבר מועצת העיר.
 
לפני כחודש נפטרה אשתו של ניסים, לילי, וכעת מעוניינים בעירייה להוסיף את שמה לשלט ההנצחה בגן, לצד שמו של בעלה.
 
ראש העיר, איתמר שמעוני, נשא דברים בטקס ואמר: "אני שמח על שנפלה בחלקנו הזכות להוקיר ולהנציח את זכרו של ניסים, בגן המשחקים היפהפה הזה. ניסים היה ציוני נלהב, שדאג ועזר למשפחות העולים שהגיעו לאשקלון בשנותיה הראשונות, יחד עם לילי אשתו שנרתמה לכך בשמחה רבה.
 
"העשייה הציבורית הייתה נר לרגליו, וגם כחבר מועצת העיר המשיך לסייע בקליטת עולים חדשים שהגיעו לעיר, ולעולים עצמם עזר בביגוד, מזון ומציאת תעסוקה. במקביל, הקים גם את קבוצת הכדורגל בית"ר אשקלון ואירח את מועדון הקבוצה בביתו.
 
"גם לאחר שבעלה חלה ונפטר, המשיכה לילי רעייתו להחזיק את המשפחה מאוחדת ומגובשת. משפחת ברזילי הענפה ממשיכה לתרום לקהילה בכל דרך אפשרית, נאמנים לערכים המופלאים שהקנו להם ההורים.
 
"אני שמח ונרגש לציין היום את האירוע הזה ומבטיח כי אפעל למען הוספת שמה של המנוחה לשם הגן. אני מקווה כי יעלה בידינו להיפגש כאן שוב בקרוב על מנת לסגור מעגל ולהסיר את הלוט החדש עם שמות שני בני הזוג הנפלאים הללו שאינם עוד איתנו, אך הותירו אחריהם משפחה ומורשת שהיא גאווה לעיר אשקלון ולמדינת ישראל".
 
נכדם של ניסים ולילי ברזילי ז"ל, נשא גם הוא דברים מרגשים והודה לכל מי שתרם למלאכת שדרוג הגן.
פורסם לראשונה ביום שלישי, 17/1/2017
 
  תגובות
טרם נכתבו תגובות לכתבה זו
  טקס גזירת הסרט בגן המשחקים המחודש שנחנך בשכונת ברנע, ע
 
טקס גזירת הסרט בגן המשחקים המחודש שנחנך בשכונת ברנע, ע"ש ניסים ברזילי ז"ל.
 
 
 
 
Fuxie.co.il
rss RSS | תנאי שימוש | מי אנחנו | שרות SMS | צור קשר | פרסום באתר
כל הזכויות שמורות לאשקלון-ניוז © 2006
www.Ashkelon-News.co.il
Fuxie.co.il