כדורגל חופים  |   rss עדכונים בRSS
 
חיפוש
באתר Google  
Ashkelon-News
 
 
 
עדכוני SMS | אשקלון ניוז > עדכוני SMS
 
   
תקנון הצטרפות לשירות ההודעות של אשקלון ניוז
 
   

ברוכים הבאים לתקנון ההצטרפות לשירות ההודעות של "אשקלון ניוז" (להלן "מפעילת השירות") .
 
תיאור שירות ההודעות:
במסגרת השירות מצטרף הלקוח (להלן "הלקוח") לעדכונים השוטפים ולאחר אישור ההרשמה לשירות, מקבל הלקוח עדכונים בהודעות SMS (הודעות טקסט אל צג הטלפון הנייד של הלקוח) לפי התדירות הנבחרת .
שירות העדכונים יהיה עבור: חדשות, ספורט, רכילות  ועוד .
 
הצטרפות לשירות ההודעות:
אל השירות יכול להצטרף כל אדם אשר ברשותו מכשיר טלפון נייד התומך בקבלת הודעות SMS בשפה העברית .
ההצטרפות לשירות מותנית במסירת פרטים מדויקים ונכונים מצידו של הלקוח ואישור ההרשמה על-ידי שליחת הודעות SMS המאשרת את ההרשמה .
תהליך ההצטרפות ייעשה באמצעות שליחת הודעת SMS למספר: 5454
עם המילה: אשקלון הפעל
 
עלות השימוש וההרשמה לשירות:
ההרשמה לשירות אינה כרוכה בעלות כלשהי, פרט להודעת אישור ההרשמה, המחייבת את הלקוח לאשר את ההרשמה לשירות וזאת במטרה לשמור על חוקיות השירות ויעילותו.
עלות כל הודעת עדכון הינה בהתאם למצוין באתר, כמו-כן מפעילת השירות שומרת לעצמה את הזכות לשנות את עלות השירות בלא כל הודעת מוקדמת ללקוחות הרשומים .
כמו-כן לא תתאפשר החזרת כסף ו/או זיכוי כספי בגין הודעות עדכון אשר נשלחו בעבר .
 
תכני הודעות העדכון:
תכני הודעות העדכון אשר נשלחות ללקוח הינן בהתאם לנכתב באתר.
אין להסתמך על התכנים הנ"ל בשום צורה ובשום אופן. מפעילי השירות אינם מתחייבים לדיוקו ו/או נכונותו ו/או אמינותו של התוכן ובשום מקרה לא תהיה למשתמש כל תביעה ו/או טענה נגד האתר ו/או בעליו ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמו כתוצאה מהסתמכות על התוכן ו/או מפגיעה מהתוכן. חלק מהתוכן עלול להיות בעל אופי למבוגרים בלבד וחלק בעל אופי הומוריסטי.
הלקוח מתחייב שלא לעשות כל שימוש עסקי או מסחרי בתוכן הודעות.
 
אבטחת מידע ומדיניות פרטיות:
מפעילת השירות מתחייבת בזאת לא להעביר את פרטי המנויים הרשומים לכל גורם צד שלישי, כמו-כן מתחייבת מפעילת השירות שלא לעשות כל שימושים מסחריים בפרטי המנויים המצויים במאגר המידע המאובטח שברשותה .
מפעילת השירות תעשה שימושים חוקיים בלבד בפרטי המנויים אשר במאגר המידע המאובטח שברשותה וזאת כפי המתואר בחוק הגנת הפרטיות התשמ"א - 1981 .
כמו כן- מפעילת השירות מתחייבת לעשות ככל שביכולתה על מנת לשמור על אבטחת פרטי הלקוחות מפני פריצות ו/או תקיפות העלולות לחשוף את פרטי הלקוחות הרשומים לשירות, והיא אינה אחראית לכל נזק אשר עלול להיגרם מפריצה או תקיפה של מאגרי המידע המאובטחים שברשותה .
 
שונות:
הלקוח מתחייב בזאת עם אישור האמור בתקנון זה כי בעל המכשיר מודע להיותו רשום לשירות, וכמו-כן לא יתאפשר כל זיכוי כספי בגין הודעות עדכון שנשלחו ללקוח בעבר.
מפעילת השירות ו/או כל גורם אחר אינם אחראים בגין כל נזק ו/או הפסד ישירים או עקיפים העלולים להיגרם באופן ישיר או עקיף ללקוח ו/או לצד ג" כלשהו וזאת כתוצאה מקבלת ושימוש בשירות הודעות העדכון .
 
הפסקת השימוש בשירות הודעות העדכון:
מערכת "אשקלון ניוז" רשאית לנתק מהשירות מנויים שביקשו להיחסם מקבלת שירותי תוכן / הודעות SMS או להתנתק מהשירות מכל סיבה אחרת.
כמו כן מפעילת השירות שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שירות הודעות העדכון ללקוח זה או אחר בלא כל הודעה מוקדמת ללקוח וללא כל פיצוי ללקוח
לאחר ההרשמה, הלקוח יישאר בשירות עד אשר יבקש להתנתק ממנו.
 
עלות כספית:
המנוי מחויב עבור כל הודעה שנשלחה אליו בעלות של 70 אגורות/1 ש"ח בהתאם למופיע באתר. החיוב יופיע בחשבון הסלולר של הלקוח. החברה רשאית להעלות את תעריף השירות בהתאם להחלטתה הבלעדית וללא כל צורך במתן הודעה ו/או התרעה ללקוח וללקוח לא תהיה כל טענה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או בעליו ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמו .
 
החזר כספי:
המנוי מחויב עבור כל ההודעות שנשלחו אליו במסגרת השירות ע"פ מדיניות החברה הסלולרית בה הוא מנוי ולמנוי לא תהיה כל טענה ו/או בקשה להחזר כספי בגין הודעות שכבר נשלחו אליו ולמנוי לא תהיה כל בקשה ו/או טענה ו/או תביעה נגד האתר ו/או בעליו ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמו.
 
תקלות בשירות:
המפעילים הסלולרים ו/או מערכת "אשקלון ניוז", אינם אחראים לכל תקלה בתפעול השירות והם משמשים אך ורק כרשת תקשורת להעברת ההודעות לציוד הקצה, בכפוף לתנאי הסכם הרט"ן, תנאי השירותים, מגבלות ציוד הקצה ומגבלות הרשת הסלולרית.


מוקד שירות הלקוחות של "אשקלון ניוז"
אנחנו מפעילים שירות לקוחות לתמיכה בשירות, ועל המנוי לפנות לשירות הלקוחות האמור בכל בעיה ו/או תקלה בשירות.
אל שירות הלקוחות ניתן לפנות דרך עמוד "יצירת קשר".

 
 
 
 
 
Fuxie.co.il
rss RSS | תנאי שימוש | מי אנחנו | שרות SMS | צור קשר | פרסום באתר
כל הזכויות שמורות לאשקלון-ניוז © 2006
www.Ashkelon-News.co.il
Fuxie.co.il